İkbal Thermal Hotel - Spa


İkbal Thermal Hotel - Spa

KONUM:

Afyonkarahisar – İzmir  Karayolu üzerinde 115.000 m² alan üzerine kurulu olan tesisimiz  şehir merkezine 13 km, Zafer  Havaalanına 45 km uzaklıkta yer almaktadır.

ODALAR :

 3 Engelli, 195 Deluxe Oda , 48 Aile Odası (Bağlantılı 2 oda), 12 Prens Suite, 8 Prenses Suite,16 Queen Suite, 2 King Suite, 1 Penthouse Suite ve 1 Penthouse SPA Suite ile birlikte toplam 286 odası bulunmaktadır.

TESIS :

Tüm alanlarda ücretsiz kablosuz Metro Ethernet internet bağlantısı, odalarda kettle ile çay ve kahve ikramı, çamaşırhane ve kuru temizleme servisi, bagaj odası, açık otopark , çocuk kulübü, oyun salonu, masa tenisi, kuaför (bay ve bayan) ,Thermal ve SPA merkezi, Türk hamamları, açık ve kaydıraklı kapalı yüzme havuzu, sauna, buhar odası, tuz odası , epilasyon , solaryum , jakuzi, Fitness center, squash, masaj odaları ve özel termal banyo odaları bulunmaktadır.

Thermal & Spa merkezimizde SPA' dan sonra sağlıklı yaşama dair birçok hizmet vardır. Fitness merkezi son teknolojik ekipmanlara sahip olup, squash, termal havuzlar, özel aile banyoları, kaydıraklı kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, ısıtmalı açık yüzme ve çocuk havuzu, Türk hamamı, sauna, jakuzi, buhar banyoları, kuaför, masaj odaları, çamur banyoları, cilt ve vücut bakımları, epilasyon, solaryum, tuz odası, Garra Rufa (Dr. Balıklar)balık terapisi ile hizmet vermektedir. Ayrıca bayanlara özel kapalı yüzme havuzu bulunmaktadır. Termal havuzlarımız bay ve bayan ayrı konumlandırılmıştır. Misafirlerimizin kişisel bakım ve dinlenme ihtiyaçları, konusunda deneyimli uzman ekip ve teknolojik üniteler ile gerçekleştirmektedir.

 

***Tesise evcil hayvan kabul edilmez. Tesiste alkollü içecek servisi yapılmamaktadır.***

 

HAVUZLAR :

1 Adet Karma Kaydıraklı Kapalı Yüzme Havuzu ve Çocuk Havuzu

1 Adet Karma Isıtmalı Açık Yüzme Havuzu ve Çocuk Havuzu

1 Adet Bayan Yüzme Havuzu

1 Adet Bayan Termal Havuz

1 Adet Bay Termal Havuz

 

ÜCRETSİZ AKTİVİTELERİMİZ

Türk Hamamı (Bay-Bayan ), Sauna ve buhar odası ( Bay-Bayan), Açık ve kapalı yüzme havuzu (Kapalı yüzme havuzu kaydıraklı ve jakuzili ), Bayanlara özel kapalı yüzme havuzu, Bayanlara özel jakuzili kapalı termal havuz, Fitness Center, Squash, Masa Tenisi, Mini Club

 

ÜCRETLİ AKTİVİTELERİMİZ

Tuz Odası Dr.Balık, Solaryum, Özel Thermal Banyolar, Masaj/Cilt ve Vücut Bakımları, Lazer Epilasyon, Özel fitness ve zayıflama programları, Çamaşırhane Servisi, Bay ve Bayan Kuaför, Doktor ve Sağlık Hizmetleri

 

İkbal Thermal Hotel & Spa  tesisimiz için fiyat ve bilgi almak için 0850 333 96 96 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

Oruçoğlu Thermal Resort  tesisimiz için fiyat ve bilgi almak için 0850 333 96 96 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.